Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Candidatul ideal:

- Studii în domeniul economic;
- Minim 2 ani experiență în contabilitate;
- Cunoștințe solide de legislație financiar-contabilă;
- Cunoștințe MS Office și aplicații de evidență contabilă;
- Constituie avantaj experiența în evidența contabilă a vânzării cu amănuntul;
- Persoană ordonată, rezistentă la stres, atentă la detalii, bun coechipier;

Descrierea jobului:

• Verificarea rapoartelor de gestiune zilnică, documentelor de intrare-ieșire;
• Verificarea registrelor de casă zilnice;
• Verificarea prețurilor utilizate la vânzare cu lista de prețuri aprobată;
• Verificarea articolelor, cantităților și prețurilor de pe avize cu cele din NIR;
• Înregistrarea notelor contabile de încărcare/descărcare de gestiune;
• Verificarea și prelucrarea inventarelor, actualizarea stocurilor și înregistrarea diferențelor, de regulă lunar;
• Comunică și menține legătura cu departamentul Vânzări.

Beneficii:

Salariu atractiv

Bonuri de masa

Contract de munca pe perioada nedeterminata