Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Botoșani

Economist la punctul de lucru Botosani,

Descrierea jobului si responsabilitati:

-inregistrare operatiuni contabile si validari date in ERP Asis

- operare extrase de cont, registru de banca

Cerinte
-absolvent studii superioare economice - de preferat sectia contabilitate;
-cunostinte despre inregistrarile contabile in vigoare (registru de casa/banca, furnizori/ clienti, inregistrarea facturilor primite pe departamente/centre de cost, stocuri);
-competente relevante in analiza cost beneficiu

-persoana ambitioasa, dornica de afirmare si asimilare cunostinte noi;

-cunostinte de operare Office;
-persoana ordonata, organizata, atenta la detalii

Oferta
-Se asigura conditii optime de lucru, transport la/de la serviciu, posibilitate de dezvoltare profesionala rapida, asimilare de cunostinte si abilitati in termen scurt;
-Salarizare in concordanta cu munca prestata si responsabilitatile functiei.