Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Responsabilitati:

- inregistreaza in sistemul informatic si asigura reflectarea corecta in contabilitatea financiara in conformitate cu reglementarile in vigoare si a procedurilor interne;

- realizeaza evidente contabile privind diferite operatiuni prin casa, banca, deconturi, furnizori;

- realizeaza diverse tipuri de borderouri pentru depunerea la banca a biletelor la ordin si a cec-urilor;

- urmareaste scadentele la furnizori si clienti;

- efectueaza inregistrari contabile pana la bilant.

Cerinte:

unostinte solide de inregistrari contabile cu privire la operatii privind furnizori, casa, banca si deconturi;

- experienta de minim 2 ani pe un post similar, preferabil intr-o companie cu un ritm de dezvoltare puternic;

- studii economice superioare;

- persoana flexibila, orientata spre rezultate si catre respectarea termenelor;

- operare PC nivel avansat (Word, Excel avansat);

- gandire si capacitate de analiza si sinteza;

- persoana organizata, atenta la detalii;

Beneficii Oferite

Se vor discuta in cadrul interviului.

Descrierea firmei

Producator si distribuitor national de produse alimentare