ECONOMIST / CONTABIL

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

CANDIDATUL IDEAL:

*Persoana organizata, constiincioasa, cu feed-back operativ pentru intreaga echipa, cu abilitati de a lucra independent.

*Experienta minimum 3 ani in domeniu.

*Abilitati de lucru in programul de contabilitate SAGA (nu este o conditie obligatorie)

RESPONSABILITATI:

*Inregistrare si arhivare documente primare

*Inregistrare facturi, registru de casa, deconturi de cheltuieli, completare si urmarire cash-flow

*Verificare jurnale vanzari/cumparari versus documente fizice

*Operat extrase bancare, plati

*Intocmirea si verificarea diverselor rapoarte specifice (situatii clienti/furnizori)

*Evidenta dosare personal - inregistrari si modificari contracte, completare informatii dosare angajati, adeverinte, programari/evidenta Medicina Muncii, transmitere REVISAL.

BENEFICII:

*Program de lucru in intervalul 08:luni - vineri.

*Contract de munca pe perioada nedeterminata. Salariu motivant.

*Locatie: Bd. Basarabia, pe platforma Faur(Republica). Transportul se asigura de la metrou/statie RATB pana la sediu.