Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Calea Dejului, Bistrița

Se recruteaza si din

Bistrița

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

800 €

PERSOANA  IDEALA:

  • Absolventa  de studii economice medii , studii superioare - constituie avantaj;
  • Experienta   intr-un post similar de preferat in domeniul contabilitatii de productie;
  • Cunostinte solide de facturare, contabilitate primara, gestiunea stocurilor.
  • Utilizatoare experimentata operare PC (Word, Excel etc.); cunostinte operare program  de tip ERP (preferabil Clarvision), constituie un real avantaj
  • Perseverenta si orientare spre rezultate;
  • Cu abilitati de calcul matematic, gandire logica si flexibila, capacitate de analiza si sinteza;
  • Cu aptitudini de comunicare, seriozitate, atitudine pozitiva;
  • Persoana responsabila, organizata, proactiva, capabila sa respecte termenele limita, deschisa catre schimbare;
  • Cunoastere  la nivel mediu a limbii engleze/italiana;
  • Persoana atenta la detalii si cu spirit de echipa.

RESPONSABILITATI

  • Inregistrarea facturilor si a avizelor in sistemul informatic intern
  • Transmiterea facturilor catre clientii
  • Organizare birotica, aprovizionare cu consumabile;
  • Cooperarea in activitatile administrative si de protocol.
  • Intocmeste rapoarte financiare pe care le transmite catre managementul companiei si institutiile statului;
  • Managementul intrarilor-iesirilor de documente financiar contabile: redactare, transmitere-receptie, evidenta si arhivare documente.

BENEFICII:

  • Perfectionare si dobandire experienta relevanta in domeniul financiar contabil, in cadrul echipei existente
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Mediu profesional modern, intr-o echipa tanara si dinamica.
  • Posibilitati de promovare
  • Stabilitatea jobului pe termen lung .