Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele contitii pentru a ne devein coleg:

- licentiat al unei facultati cu profil economic
- experienta minim 3 ani in domeniu
- limba engleza la nivel mediu-avansat
- cunostinte si experienta in utilizarea programelor CIEL, Winmentor, ERP (Navision, Soft 1 etc.)
- cunoasterea si utilizarea Office 365 constituie avantaj
- abilitati si competente: capacitate de prioritizare, planificare, proactiv, capacitate de invatare si adaptare

Descrierea jobului

- misiuni de verificare a conturilor
- intocmire si prezentare pachet de raportare financiara
- asistenta clienti privind aspecte economice si taxe
- raspunde de corectitudinea si veridicitatea informatiilor transmise
- intocmire declaratii fiscale: TVA, impozit pe profit, alte taxe si impozite

Descrierea companiei

Infiintata in anul 2003, Finaco a devenit una dintre companiile apreciate de profil din judetul Cluj pentru serviciile oferite mediului de afaceri.

Indiferent de marimea companiei sau de domeniul in care activeaza, de fiecare data am respectat principiile si valorile profesiei noastre, incercand sa oferim cele mai bune solutii.