Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cerinte:

-  Studii superioare economice finalizate;

-  Experienta de minim 2 ani pe un post similar;

-  Experienta in domeniul constructiilor constituie avantaj;

-  Cunoasterea la nivel avansat a pachetului MS Office;

-  Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;

-  Persoana perseverenta, flexibila, cu bune abilitati de organizare si lucru in echipa.

Companie multinationala de origine austriaca, care activeaza in domeniul constructiilor, angajeaza o persoana pentru postul de Economist.

Responsabilitati:

-  Verificarea facturilor de la furnizori si inregistrarea acestora in sistem;

-  Inregistrarea productiei lunare in sistem;

-  Inregistrarea in sistem a bonurilor de materiale lunare;

-  Inregistrarea stocurilor;

-  Compensari, scrisori de garantie, cesiuni de creanta;

-  Pastrarea si arhivarea documentelor contabile.

Se ofera:

-  Pachet salarial atractiv;

-  Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.