Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

ECONOMIST – ASISTENT MANAGER

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
600 - 700 €
Posturi disponibile
1

 SC RUGBY CONSTRUCT SRL este o societate comerciala infiintata in anul 2006 cu capital privat romanesc, ce are ca obiect de activitate atat executia lucrarilor de constructii la  cladiri rezidentiale si  nerezidentiale cat  si  activitati de  proiectare, consultanta si asistenta tehnica in constructii.

 DOMENII PRINCIPALE DE ACTIVITATE
Proiectare completa si asistenta tehnica pentru constructii civile si industriale
Restaurare si reablitare
Expertize tehnice
Verificari de specialitate

Pentru a reusi in continuare sa furnizam servicii de calitate, cautam un nou coleg pentru departamentul de CONTABILITATE-ACHIZITII.

 Responsabilitati:

  • Creeaza si mentine un sistem organizat al documentelor, arhiveaza documentele atat fizic, cat si electronic
  • Intocmeste documente de contabilitate primara, situatii de plata
  • preluare email-uri/solicitari oferte
  • verifica documentele financiare in relatia cu furnizorii/clientii si se asigura de respectarea prevederilor contractuale negociate
  • intocmeste documentatiile pentru achizitii publice

Cerinţe:

  • minima experienta
  • studii superioare economice
  • cunostinte limbi straine: engleza nivel incepator - reprezinta un avantaj
  • experienta in achizitii publice -ofertare- reprezinta un avantaj
  • cunostinte de operare PC: MS Office
  • persoana creativa, ordonata, organizata, atenta la detalii

Beneficii:

  • specializare la locul de munca
  • pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru motivant
  • Program de lucru 8 ore/zi