Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

ECONOMIST

Alfa Bit

Companie de proiectare cu capital integral privat, activa in piata de proiectare de pesteani in domeniile: energie regenerabila (panouri solare, pompe de caldura, panouri fotovoltaice, turbine eoliene, etc.), eficienta energetica si infrastructura.

Responsabilitati:

-Inregistrarea tuturor operatiunilor financiar contabile in programul Saga/Winmentor;

-Inregistrarea operatiunilor de casa si banca;

-evidenta furnizorilor si clientilor;

-contabilitatea deconturilor cu personalul;

-Intocmirea balantei de verificare si a declaratiilor (lunare, trimestriale, anuale, etc);

-intocmeste scadentar cu platile zilnice, cu intrarile zilnice si iesirile catre furnizori.

Cerinte:

  • Studii superioare economice;
  • Cunostinte soft  SAGA si optional Winmentor;
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel);

Interviu online:

  1. Care sunt asteptarile dvs. salariale?