Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

             Responsabilități:

  • înregistrări contabile lunare;
  • cunoştinţe despre stocuri / magazii / consumuri;
  • generarea de rapoarte contabile;
  • întocmirea deconturilor şi a dispoziţiilor de plată/încasare;
  • arhivarea documentelor financiar-contabile aferente activităţii departamentului;
  • diverse operaţiuni contabil/financiare.

Cerințe:

  • studii medii sau superioare;
  •  experiență în domeniu de minim un an în firme de producție;
  •  limba engleză sau/şi italiană la nivel mediu/avansat;
  • cunoaşterea limbii germane constituie avantaj;
  • cunoştinţe avansate Excel, Word, Power Point;
  •  abilităţi foarte bune de organizare, planificare şi atenţie la detalii;
  • cunoştinţe SAP-modul financiar (nu este obligatoriu dar constitue avantaj).

Alte detalii se vor discuta la interviu. Doar persoanele selectate vor fi contactate.