Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Galați

SC DECOVIL SRL, societate cu sediul în Galați, angajează economist.

Cerințe:

  • studii superioare economice,
  • constituie avantaj experiența în domeniu economic,
  • constituie avantaj cunoașterea programului software contabilitate DataLight Enterprise,
  • cunoștințe utilizare MS Office (Word, Excel),
  • bună capacitate de organizare,
  • atenție mare la detalii, capacitate de analiză și inițiativă,
  • bune abilități de comunicare și lucru în echipă .

Atribuții:

  • efectuarea corectă și la zi a înregistrărilor în contabilitate,
  • urmărirea și înregistrarea avansurilor spre decontare și înregistrare cheltuieli,
  • urmărirea soldurilor clienților și furnizorilor și verificarea alocării încasărilor și plăților, întocmirea și actualizarea CASH-FLOW-ului,
  • urmărirea circuitului documentelor și respectarea procedurilor de lucru ale societății,
  • realizare centralizatoare, rapoarte de activitate specifice postului.

Beneficii:

  • creștere profesională și personală,
  • pachet salarial corelat cu performanțele,
  • mediu de lucru dinamic, deschis, inovator.