Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bistrița

CERINȚE:

- studii superioare economice- cu licenta;

- cunostinte bune de contabilitate financiara si de gestiune;
- experienta de minim 3 ani in contabilitate;
- cunostinte program SAP;
- seriozitate si responsabilitate;
- gandire analitica;
- orientat catre rezolvarea problemelor;
- disponibilitate pentru efort sustinut
- capacitate de a se adapta rapid cerintelor.

Doar candidatii care corespund cerintelor de mai sus vor fi contactati pentru interviu.

RESPONSABILITATI:

-evidenta si gestiune conturi;
-activitati financiar contabile conexe si organizatorice;
-incasari si plati bancare;
-evidenta trezorerie.

BENEFICII:

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.
-tichete de masa;
-premii cu ocazia sarbatorilor;
-telefon de serviciu;
-posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa competitiva
-training,mediu tanar si dinamic de lucru