Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Gilău

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii economice superioare

Experienţa în domeniul financiar constituie avantaj

Cunoştinţe de contabilitate şi fiscalitate constituie avantaj

Cunostinte de operare in WinMentor, MS Office

Cunostinte medii sau avansate de Excel - obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Intocmirea facturilor de clienti

Efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare

Efectuarea de situatii si rapoarte catre managementul companiei

Inregistrarea corecta si la zi in programul Winmentor a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila: facturi de intrare de marfa, facturi de cheltuieli, incasari si plati, deconturi de cheltuieli, bonuri de consum, etc.

Colaborarea cu celalalte departamente ale societatii

Respectarea prevederilor legale in domeniu

Locatie: Gilau, jud. Cluj

Transport asigurat