Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

40 Strada Ștefan cel Mare, Vălenii de Munte

CERINTE:

- studii superioare finalizate in domeniul financiar – contabil;
- experienta relevanta in domeniu (de preferat controlling financiar);
- cunostinte solide Excel si limba engleza;
- experienta in utilizarea programului SAP constituie avantaj;
- abilitati foarte bune de planificare, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva;

- locul de munca : Valenii de Munte;

RESPONSABILITATI:

- realizeaza operatiuni de contabilitate financiara si de gestiune specifice domeniului    de activitate;
- intocmeste rapoarte specifice;

BENEFICII:

- oportunitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu;
- pachet salarial motivant.

  • Interviu online
  • Care considerati ca sunt competentele/abilitatile/cunostintele dobandite ce va pot recomanda in vederea ocuparii acestui post in cadrul companiei noastre?
  • Care sunt motivele pentru care ati hotarat sa urmati o cariera in domeniul financiar-contabil?
  • Ce obiective pe termen lung aveti in ceea ce priveste cariera Dvs. profesionala?