Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

Studii superioare in domeniul contabilitate;

Vechime pe un post similar minim 3 ani;

Abilitati de operare PC (MS office);

Abilitati de comunicare si relationare;

Persoana atenta la detalii, organizata, orientata spre indeplinirea rezultatelor;

 Responsabilitati:

Contabilizarea si inregistrarea facturilor de materie prima si materiale;

Inregistrarea si verificarea productiei zilnice;

Intocmirea platilor electronice  precum si emiterea instrumentelor de plata catre furnizori;

Urmareste  vanzarile efectuate de catre agentii de vanzare si colaboreaza la intocmirea statelor de plata pentru acestia;

Intocmirea bonurilor de consum;

Emiterea facturilor de reduceri acordate clientilor societatii;

Contabilizeaza si inregistreaza deconturile de cheltuieli;

Colaboreaza la intocmirea inventarului societatii;

Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;

Pachet salarial  motivant;

Decontarea transportului la si de la locul de munca;