Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Brașov; Iași; Constanța; Ploiești; Oradea; Craiova; Suceava; Satu Mare; Bistrița; București

Se recruteaza si din

Vaslui, Timișoara

Recrutam pentru clientul nostru din Slovacia, o echipa mixta formata din fierari betonisti + 1 maistru (sef de echipa).

Activitatea se va desfasura sub coordonarea directorului de santier, iar responsabilitatile postului presupun activitati specifice, cum ar fi:

- Lucrari de armare de bază, prin care se selectează barele metalice corespunzătoare și ochiurilor de plasă, de tăiere, coturi și legare / sudare tije pentru armarea betonului

-Plasarea acestei structuri de beton armat in cofraj, înainte de betonare.

Competențe și activități

• Stăpânește tehnicile diferite de sudare și legarea a barelor/tijelor și a ochiurilor de plasă

• Cunoașterea diferitelor tipuri de armare (etrieri, cadru principal, cadru de montare ...)

• Cunoștințe despre amplasarea și funcțiile armăturilor de beton

• Cunoasterea tehnicilor de asamblare și fixare metalica

• Este familiarizat cu regulile de siguranță, protectie, igienă și de mediu

• Să știe cum să citească planuri și altoi de armare

Oferta (bonusuri, beneficii):
-Contracte de munca pe o perioada de 3-6 luni cu posibilitate de prelungire
-Salariul atractiv, in concordanta cu experienta si competentele profesionale

-Program de lucru: 8 ore/zi, 40 ore/saptamana
-Cazare asigurata gratuit de angajator;
-Transport asigurat;
-Asigurare medicala.

Angajare in luna IULIE 2017!

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

Informatii suplimentare la numarul zerosaptepatrucincitreizerotreicincinouanoua