Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Angajam revizor tehnic care are ca principale responsabilitati:
- predarea-primirea capetelor tractor si a semiremorcilor catre soferi si tractionisti,verificarea inventarului existent
- stabilirea si mentinerea relatiilor comerciale cu partenerii de transport si furnizorii de piese
Profilul candidatului:
- studii medii sau superioare de preferat tehnice
- experienta intr-un post similar sau in vanzari ( constituie un avantaj)
- cunostinte avansate de limba  engleza si lb. germana sau o alta lb. de circulatie constituie avantaj
- abilitati de comunicare, de negociere si de analiza
- aptitudini organizatorice , capacitatea de a lucra in echipa

Oferta noastra:

- salar motivant compus din partea fixa plus bonusuri de performanta

- evolutie profesionala avand la baza seriozitatea dvs si  initiativa; oportunitati  de promovare intr-o companie aflata in plin proces de expansiune.