Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

59f97572ec887

RESPONSABILITĂȚI:
- transmite beneficiarilor de transport situația curentă a camioanelor;
- întocmește raportul de prezentă al șoferilor și cunoaște cu exactitate valabilitatea actelor mașinilor gestionate;
- preia, acceptă comenzile de transport și caută, dacă este cazul, marfă pentru camioanele pe care le coordonează;
- optimizează rutele și transmite șoferilor cele mai bune trasee;
- întocmește situația lunară a curselor pentru fiecare mașină din compartimentele sale, realizând pentru orice tip de incident un referat;
- participă la întocmirea programului și la instruirea în domeniul securității și a sănătății;

CERINȚE:
- limba engleză;
- reprezintă un avantaj cunoașterea limbilor: maghiară/italiană/germană;
- abilități operare PC;
- abilități de negociere și de comunicare;
- experiență în domeniu;
- disponibilitate la program prelungit;

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv cu posibilități de creștere ulterioare!

AMS Human Resources este o firmă specializată în servicii de recrutare, selecție și evaluare de personal cu peste 10 ani de experiență. Clientul nostru este o firmă de transport internațional, aflat în plină expansiune. Dacă îți dorești să lucrezi în domeniul transporturilor, ai experiență, ești motivat și activ, așteptăm să aplici acum!