Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară, franceză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

650 €

dispecer

RESPONSABILITĂȚI:
- transmite beneficiarilor de transport situația curentă a camioanelor;
- întocmește raportul de prezentă a șoferilor și cunoaște cu exactitate valabilitatea actelor mașinilor gestionate;
- preia, acceptă comenzile de transport și caută, dacă este cazul, marfă pentru camioanele pe care le coordonează;
- optimizează rutele și transmite șoferilor cele mai bune trasee;
- întocmește situația lunară a curselor pentru fiecare mașină din compartimentele sale, realizând pentru orice tip de incident un referat;
- participă la întocmirea programului și la instruirea în domeniul securității și a sănătății;

CERINȚE:
- limba engleză;
- reprezintă un avantaj cunoașterea limbilor: maghiară/italiană/germană;
- abilități operare PC;- abilități de negociere și de comunicare;
- experiență în domeniu;- disponibilitate la program prelungit;

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv cu posibilități de creștere ulterioare!

AMS Human Resources este o firmă specializată în servicii de recrutare, selecție și evaluare de personal cu peste 10 ani  de experiență. Clientul nostru este o firmă de transport internațional, aflat în plină expansiune. Dacă îți dorești să lucrezi în domeniul transporturilor, ai experiență, ești motivat și activ, așteptăm să aplici acum sau să ne trimiți CV-ul tău pe una dintre adresele de pe site-ul nostru, cu titlul DISPECER TRANSPORT!