Detalii loc de munca

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Responsabilitati :

  • Program la birou de luni pana vineri, weekend-uri libere ;
  • Identifica solutiile optime pentru realizarea transporturilor clientilor;
  • Planifica si coordoneaza comenzile de transport rutand curse internationale ;
  • Opereaza in sistemul integrat al companiei statusurile pentru solicitarile/transporturile primite/confirmate ;
  • Implementeaza constant metode creative cu scopul de a imbunatati interactiunile si comunicarile de zi cu zi cu personalul, clientii si colaboratorii ;
  • Este persoana de legatura intre departamentul administrativ si cel operational ;

Cerinte si aptitudini

  • Abilitati extraordinare de organizare si comunicare ;
  • Profil personal orientat spre lucrul in echipa si ritm sustinut;
  • Rezistenta la stres, atentie la detalii
  • Persoana proactiva cu atitudine orientata spre rezultate;
  • Experienta relevanta in domeniu reprezinta un avantaj (organizare de transporturi rutiere interne si international)
  • Limba engleza sau germana constituie un avantaj
  • Cunostinte operare sisteme integrate, pachet Microsoft Office

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant format din baza fixa + bonus de performanta aplicat la indeplinire / depasire obiective principale specific activitatii
  • Apartentnta la o echipa tanara, dinamica si in continua dezvoltare ;
  • Stabilitate si posibilitatea de dezvoltare a carierei