Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Cu o experieta de peste 10 ani in domeniul transportului intern si international de marfa, SC Ravy Prest SRL angajeaza dispecer

Cerinte:

  • bun negociator
  • comunicativ
  • experienta in domeniul transportului
  • cunostinte de limba germana si engleza, scris si vorbit, orice alta limba straina cunoscuta reprezinta un avantaj
  • abilitati de operare MS Office, Interne, Bursa de Transport, Timocom
  • organizat, dinamic, atent la detalii, responsabil

Descrierea postului:

  • organizarea transporturilor cat mai eficient
  • comunicarea detaliilor legate de incarcarea / descarcarea marfii si urmarirea transportului pana la destinatie
  • mentinerea legaturii cu soferii / colaboratorii
  • vanzarea comenzilor si introducerea acestora in sistemul intern
  • intocmire rapoarte

Ce oferim:

  • pachet salarial motivant alcatuit din salariu fix, bonuri de masa si bonus de performanta
  • oportunitati de dezvoltare a carierei
  • asiguram un mediu de lucru placut si suport pentru invatarea procedurilor interne