Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

42 Strada Siriului, București

Descriere firma:
- Important partener HP si Dell in Romania.

Responsabilitati:
- utilizeaza programul dedicat pentru urmarire sesizari de service
- preia sesizarile de service (telefonic sau e-mail)
- distribuie sesizarile catre inginerii de service;
- urmareste si actualizeaza in program situatia sesizarilor
- asigura informarea si consultanta clientilor (telefonic sau e-mail);
- intocmeste documente specifice postului

Cerinte:
- absolvent de invatamant superior
- experienta in utilizarea calculatorului - cunostinte MS Windows/MS Outlook, MS Office (Word/Excel)
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj
- limba engleza – nivel mediu
- bun organizator, perseverent si constiincios, capabil sa urmareasca si sa realizeze sarcini de lucru personale si de echipa, care pot sosi simultan (telefon/email, etc)

Beneficii:
- mediu de lucru placut
- formare profesionala adecvata postului
- salariu atractiv si bonuri de masa