Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Urgent Cargus angajeaza Dispecer Securitate CCTV, in Magurele:

Candidatul ideal:

- Extrem de buna atentie la detalii
- Cunostinte si abilitati de operare PC
- Reactie rapida in concordanta cu responsabilitatile pozitiei
- Capacitatea de luare de decizii imediate care sa duca la rezolvarea de potentiale incidente inainte ca acestea sa produca pagube
- Comunicare buna si capacitate sustinuta de concentrare
- Acuitate vizuala specifica

Cunostintele si experinta ca si dispecer de securitate vor fi considerate  un avantaj
Experienta in industria de curierat, reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

- Supravegherea proceselor din locatiile in care sunt instalate sisteme de securitate
- Identificarea trimiterilor cu probleme
- Investigarea incidentelor de Securitate
- Intocmirea de rapoarte cu incidentele constatate
- Luarea de masuri imediate care sa duca la eliminarea sau limitarea incidentelor descoperite

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale ai avea pentru o astfel de pozitie?
  • Ce te motiveaza?