Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul Ideal :
- minim studii medii ;
- cunostiinte operare pc si Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point);
- atentie distributiva;
- abilitati pentru comunicare telefonica;
- experienta anterioara si atestatul profesional de “Dispecer Centru Alarmare“ reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului :
- program de lucru in ture zi/noapte;
- opereaza si intretine aparatura din dotare;
- coordoneaza deplasarea echipajelor de interventie in teren;
- mentine legatura telefonica cu clientii companiei;
- informeaza telefonic clientii in urma unor semnale primite in dispecerat;
- editeaza si updateaza periodic baza de date a dispeceratului;
- mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren;

Beneficii :
- salariu actractiv platit la timp;
- tichete de masa;
- contract de munca in conditiile legii;
- posibilitate “curs dispecer centru alarmare“;
- mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;