Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1100 €

Diriginte de Santier Meira Constructii Grup

Responsabilitati:

  • Vei urmări realizarea construcției în conformitate cu prevederile contractului, ale proiectului, ale caietelor de sarcini, ale reglementărilor tehnice în vigoare și în special ale “Planului calității”.
  • Vei verifica  autorizatia de construire, respectand prevederile legale ale acesteia si coreland proiectul tehnic cu aceasta si avizele aferente.
  • Vei verifica respectarea tehnologiilor de execuție, în vederea asigurării nivelului calitativ prevăzut în documentația tehnică, în contract și în normele tehnice în vigoare.
  • Vei urmari din punct de vedere tehnic execuția lucrărilor pe tot parcursul lor  si vei fi responsabil de respectarea termenelor prevăzute în contract.
  • Vei fi responsabil de completarea cărții tehnice a construcției cu toate documentele prevăzute de reglementările legale.
  • Vei reprezenta beneficiarul lucrării în relațiile acestuia cu toți factorii implicați: proiectanți, antreprenori, furnizori, prestatori de servicii în realizarea construcției.
  • Vei preda beneficiarului documentele de recepție, împreună cu cartea tehnică a construcției.

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate.
  • Deținerea Autorizației de Dirigente de Șantier emisa de ISC.
  • Experienta de minimum 3 ani pe șantier de construcții.
  • Constituie avantaj urmarirea  pentru o gamă largă de șantiere (blocuri, hale industriale, retail)
  • Cunostinte obligatorii impuse de legislatie.
  • Bun utilizator de Windows, MS Office (constituie avantaj: AutoCad).
  • Abilități de comunicare și lucru individual și în echipă.
  • Abilitati de bună organizare si respectarea/încadrare în termene, orientarea pe rezultate.
  • Permis conducere categoria B.

Cum să aplici la job:

Aplicatia ta va fi analizata cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate. Prin aplicarea pentru postul publicat vă exprimați acordul privind prelucrarea datelor cu caracter personal.

Dacă considerăm că experiența ta este relevantă pentru poziție, te vom contacta în scurt timp.

We Build Trust!

MEIRA CONSTRUCTII GRUP

  • Interviu online
  • Enumerati min. 3 proiecte in care ati fost implicat.