Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

6 Strada Ghiozdanului, București

Candidatul ideal:

  Experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani – conditie obligatorie;

• Experienta in domeniul serviciilor de securitate privata -conditie obligatorie
• Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);
• Abilitati de conducere si leadership;
• Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;
• Motivatie, perseverenta si putere de convingere;
• Orientare catre client si rezultate, obtinerea targetului stabilit;
• Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;
• Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
• Carnet de conducere categoria B – conditie obligatorie.

Responsabilitati:

• Organizarea activitatii echipei in subordine;
• Supervizarea activitatii reprezentantilor de vanzari (raportare, motivare, training);
• Managementul relatiilor cu clientii;
• Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;

• Urmareste in permanenta atragerea de noi clienti;
• Permanenta actualizare a informatiilor despre piata si concurenta;
• Colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii;
• Dezvoltarea retelei/ portofoliului de clienti;
• Instruirea si coordonarea reprezentantilor de vanzari subordonati.

Beneficii:

• Salariu atractiv si bonusuri motivante, in functie de rezultatele obtinute;
• Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
• Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale;