Director Tehnic Sisteme Integrate de Securitate

director tehnic - sisteme securitate

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

Coordonarea activitatii echipelor de instalatori de sisteme de securitate

Organizarea activitatilor de instalare a sistemelor tehnice de securitate;

Proiectarea si instalarea sistemelor de securitate;

Deplasarea pe teren la terti beneficiari;

Asigurarea testarii, evaluarii si punerii in functiune a sistemelor tehnice de securitate;

Instruirea beneficiarului asupra utilizarii si intretinerii sistemului;

Intocmirea si prezentarea ofertelor in fata clientilor alaturi de departamentul vanzari;

Cerinte :

Studii superioare de profil tehnic (electronica, eletrotehnica, automatica,telecomunicatii) cu minim 3 ani experienta.

Atestat absolvire cursuri de perfectionare pentru ocupatia "Inginer sisteme de securitate" organizate de ARTS(Asociatia Romana pentru Tehnica de Securitate)

Cunostinte MsOffice, Autocad.

Cunostinte de limba engleza – nivel mediu.

Spirit de echipa si de colaborare.

Permis de conducere Categ. B.
Riguros, organizat, bun organizator, disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salarizare motivanta.
Telefon de serviciu.

Masina pentru deplasari.