Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate;
• Experienta anterioara de peste 5 ani in vanzari farma;
• Experienta anterioara in coordonarea unei echipe de vanzari este un plus;
• Orientare catre client si catre rezultate;
• Bune abilitati de organizare si coordonare;
• Flexibilitate si disponibilitate la calatorii;
• Foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune si prezentare;
• Responsabilitate si orientare catre dezvoltarea de oameni;
• Limba Engleza - nivel mediu;
• Permis de conducere, categoria B;
• MS Office - nivel mediu.

Descrierea jobului

• Mentinerea si cresterea nivelului de vanzari pe produsele companiei;
• Coordonarea echipei de Reprezentanti Vanzari Farmacii, pe zona de vest a tarii;
• Dezvoltarea oportunitatilor de business;
• Recrutarea si formarea personalului nou din echipa;
• Monitorizarea si evaluarea agentilor de vanzari din subordine;
• Implementarea strategiilor de vanzari si marketing;
• Monitorizarea performantei echipei si sustinerea membrilor in vederea atingerii targetului de vanzari;
• Analizarea pietei si a competitorilor directi.

Descrierea companiei

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, prezenta in Romania din 1999, recruteaza Director Regional de Vanzari pentru o companie importanta producatoare de suplimente alimentare.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de oameni motivati, talentati, si orientati catre performanta, iar profilul tau corespunde cerintelor de mai sus, trimite CV-ul actualizat pe e-mail.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.