Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Ne dorim alături de noi o persoana cu experiență in coordonarea unor echipe dar si cu orientare spre rezultate.

Vrem sa aducem alături de noi un coleg care sa devină motorul si ghidul echipei care acționează in cadrul Reprezentantei Skoda.

Si nu in ultimul rând dorim sa devina parte din echipa noastră o persoană capabilă sa gestioneze situații cu termene limita dar fără a face rabat de la menținerea standardelor de calitate

Cerințe:

• Experiența in funcții de conducere, minim 2 ani.

• Studii superioare finalizate.

• Capacitate de organizare si urmărire a activității

• Orientare spre rezultate

• Abilități de gestionare a situațiilor si a proiectelor cu termen limita

• Abilități de relaționare si de motivare a echipei

• Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

• Propune și implementează strategii comerciale de creștere a numărului de clienți pentru vânzarea de autoturisme respectiv atragerea de clienți noi și menținerea celor actuali pentru service;

• Implementează la nivelul punctului de lucru strategia comercială aprobata prin stabilirea de planuri individuale;

• Urmărește realizarea planurilor individuale corespunzătoare fiecărui post și stabilește masuri corective asupra planului sau activității postului;

• Propune masuri de motivare a personalului punctului de lucru;

• Organizează și monitorizează activitatea desfășurată în cadrul punctului de lucru – Bistrița;

• Propune metode de optimizare a activității punctului de lucru având ca scop creșterea competitivității și a cifrei de vânzări;

• Reprezintă firma în relațiile cu autoritățile locale

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv cu experienta

• Salarizare fixa

• Tichete de masa pe card

• Bonusuri in functie de realizari

• Voucher medical la o clinica private

• Premii de sarbatori

• Evenimente interne