Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Metalicplas Activ , societate cu renume in productia si comercializarea de produse din metal, angajeaza pentru depozitul  Ploiesti, Director Punct de lucru.

Responsabilitati:

- Gestionarea activitatilor logistice, de aprovizionare si administrative ale punctului de lucru
- Gestionarea portofoliului de clienti pe zona alocata
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Identificarea nevoilor clientilor
- Prezentare, ofertare, negociere si vanzarea produselor companiei
- Suport tehnic si comercial
- Urmarirea respectarii contractelor comerciale
-Intocmirea dosarelor de analiza ale clientilor
- Raportare catre managementul companiei

Cerinte:

- Minim 6 ani experienta in vanzari  si activitati administrative, in domeniul materialelor de constructii(constituie avantaj)
- Studii superioare in domeniul tehnic( constituie avantaj)
- Foarte bune capacitati de comunicare, planificare si organizare
- Persoana dinamica
- Cunostinte operare PC
- Bune capacitati de a intelege si asimila informatii noi
- Gandire orientata spre rezultate.

Oferta :

- Suport logistic in vederea desfasurarii activitatii
- Salariu fix+ bonus.