Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Târgoviște; Moreni; Câmpina; Pucioasa

Se recruteaza si din

Florești, Pitești

Candidatul Ideal:

Studii superioare;

Experienta de minim 3 ani intr-un atelier de tamplarie lemn masiv;

Perfectionist, meticulos, rezistent la stres, experienta in coordonarea unei echipe;

Referinta de la ultimul loc de munca;

Experienta in constructia de case din lemn si/sau intr-un  departament de “control al calitatii” intr-o fabrica de mobila, constituie avantaj;

Permis conducere.

Responsabilitati:

Coordoneaza si supervizeaza activitatea echipei de productie din subordine;

Urmareste detaliat pe etape si faze,  fluxul de productie;

Urmareste detaliat calitatea produselor finite si semifinite;

Analizeaza continu, identifica disfunctionalitati si neconformitati;

Aplica corectiile necesare in vederea optimizarii proceselor;

Verificarea conformitatea materialelor;

Raspunde de intreaga activitate desfasurata in atelier;

Intocmeste zilnic/saptamanal un rapoart de lucru pentru management.

Beneficii:

Isi desfasoara activitatea  in atelierul din Moreni;

Beneficiaza de  Dezvoltarea Personala , si participa la diferite traning-uri;

Se integreza intr-un domeniu prietenos cu mediul si natura;

Primeste un pachet salarial compus din parte fixa si bonusuri in functie KPI-urile realizate, ajungand pana la 5000 lei.

  • Interviu online
  • Care este cea mai mare realizare profesionala de pana acum?
  • Care este cel mai mare esec profesional de pana acum?
  • Descrieti firma ideala in care doriti sa va desfasurati activitatea.
  • Ce targete profesionale aveti stabilite pentru urmatorii 5 ani?
  • Spuneti-ne cateva cuvinte despre d-voastra, caracter, hobby....