Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2000 €

Candidatul ideal

- Foarte buna experienta in relationarea cu mass-media si trusturile de presa;
- Capacitatea de dezvoltare si mentinere a unei game largi de contacte;
- Abilitati de comunicare verbal si scris;
- Experienta in redactarea comunicatelor de presa, strategiilor de comunicare, producerea si furnizarea de materiale specifice departamentului de comunicare care sa satisfaca cerințele clienților companiei;
- Coordonare productie materiale de comunicare;
- Experienta relevanta in organizare si coordonare evenimente;

Descrierea jobului

- Absolvent de facultate cu diploma de licenta
- Experienta relevanta in PR si / sau mass-media, web-design;
- Cunostinte: MS Office (especially Excel and Power Point), Photoshop, Adobe;
- Nivel avansat al limbii engleze scris si vorbit;
- Persoana organizata si atenta la detalii

Descrierea companiei

- oportunitatea de a lucra intr-o companie de consultanta cu viziune si deschidere, cu clienti din toate industriile;
- motivatie salariala;
- un alt fel de job