Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț

Responsabilitati principale:

- Coordonarea echipei de management (Economic, Tehnic, Productie, Comercial, Achizitii)

- Coordoneaza: strategia si operatiunile firmei, dezvoltarea pietei de desfacere;

- Coordoneaza activitatile departamentelor pentru obtinerea eficientei maxime si maximizarea profitului;

- Gestioneaza performanta si dezvoltarea echipei din subordine.

- Identifica noi oportunitati de dezvoltare a afacerii.

Cerinte de baza:

- Studii superioare (TCM, inginerie mecanica);

- O buna intelegere a principiilor economice ale afacerilor

- Experienta de minim 5 ani intr-o pozitie de management superior

- Calitati personale: gandire strategica, integritate, transparenta, responsabilitate, initiativa, creativitate, orientare catre solutii si rezultate.

- Abilitatii excelente de comunicare si capacitatea de a mobiliza echipa printr-o atitudine deschisa si pozitiva

Compania ofera:

- Salariu motivant si bonusuri anuale de performanta

- Posibilitatea de a deveni actionar important in firma

- Masina de serviciu

Descrierea companiei

Unul dintre liderii nationali in productia de: confectii metalice / mobilier metalic / acoperiri galvanice / prelucrari metal si lemn