Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia

Se recruteaza si din

Sibiu, Deva, Sebeș, Miercurea Sibiului

Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea financiar-contabila a companiei
  • Raspunde de realizarea, respectarea si implementarea politicilor si procedurilor financiar-contabile
  • Intocmeste si verifica balanta, bilantul anual, inventarul societatii
  • Reprezinta compania in fata autoritatilor statului
  • Urmareste permanent legislatia financiara si asigura respectarea acesteia
  • Realizeaza raportari catre firma mama

Cerinte:

  • Studii universitare economice
  • Experienta relevanta intr-o pozitia similara
  • Calitatea de membru CECCAR- reprezinta avantaj
  • Cunostinte avansate de utilizare PC
  • Capacitate de decizie
  • Autonomie si initiativa
  • Limba engleza – nivel avansat

Se ofera:

  • Activitate in cadrul unei companii internationale puternice
  • Pachet salarial atractiv.