Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Cerinţe:

- studii superioare in domeniul economic;

- minim 5 ani experienta intr-o functie similara;

- cunoasterea aprofundata a legislatiei in vigoare privind activitatea financiar-contabila.

Cunoştinţe, Aptitudini & Abilităţi:

- cunoștințe de operare soft contabilitate: Microsoft Dynamics NAV;
- cunoștințe operare MS Office;

- limbi straine: lb. engleza;

- capacitate de analiză și sinteză, de respectare a termenelor limită;

- abilitati de coordonare, planificare si organizare.

Responsabilitati:

- organizeaza, conduce si coordoneaza activitatea departamentului;

- urmareste legalitatea si justetea documentelor intocmite si depuse in contabilitate;

- intocmeste situatiile financiare anuale;

- reprezentarea societatii in relatiile cu organele de control ale statului.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pentru acest post?
  • Va rugam sa ne descrieti experienta dvs. in utilizarea unui soft de contabilitate si care este acesta.