Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Primăverii, Iași

Responsabilități:

  • initiază, menține și dezvoltă relațiile cu potențialii clienți din România (frigotehniști, lanțurile de magazine alimentare mari, mici si mijlocii);
  • identifică oportunități în zona de piață dată în responsabilitate, pe care le monitorizează atent;
  • caută în permanență cele mai eficinte canale și modalități de prezentare a produselor și soluțiilor oferite de companie;
  • negociază și semnează oferte și contracte comerciale cu clienți, în limite de compentență prestabilite;
  • constituie /actualizează baza de date clienți.

   Cerințe:

  • absolvent de studii superioare;
  • excelente abilități de comunicare, pasiune pentru vânzări, creativitate;
  • limba engleză sau italiană la nivel  conversațional;
  • disponibilitate la program prelungit - permis de conducere categoria B;

   Beneficii:

  •  posibilitatea dezvoltării unei cariere într-o companie multinațională;
  •  salariu motivant la care sa adaugă bonusuri în funcție de obiectivele stabilite;
  •  echipă tânără și dinamică;
  •  mașină și telefon de serviciu;

Situated in Iasi County, Romania, Pastoriasi . is the design and technical documentation development center for PASTORFRIGOR company located in Terruggia, Piemont region, Italy being specialized in the refrigeration industry producing supermarket products, traditional remote counters and plug-in units.