Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Antal International -biroul din Iasi ( ), agentie specializata in recrutare si selectie de personal , cauta pentru clientul sau, companie in plina dezvoltare , cu  o buna reputatie   :

                                                                     DIRECTOR DE PRODUCTIE-SUCEAVA

Directorul de productie coordoneaza activitatea de productie in vederea realizarii indicatorilor planificati, in concordanta cu obiectivele , graficul si standardele de calitate ale companiei.

Responsabilitatile principale:

- sa optimizeze si sa eficientizeze activitatea de productie

- sa asigure standardele de calitate planificate

- sa atinga targetele de productie specifice

- sa controleze costurile de productie (generate de consumuri materiale, resurse umane, timp, etc)

-sa urmareasca consumurile specifice si sa asigure stocurile necesare desfasurarii activitatii

Cerinte

•Studii superioare

• Experienta relevanta in managementul unor echipe complexe ,de minim 50-60 persoane

-Experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara, in productie ( experienta in industria alimentara poate constitui un avantaj)

•Capacitatea de analiza si de decizie

Se ofera:

-Salariu competitiv

-Dezvoltare profesionala