Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Brașov, Ploiești, Pitești, Buzău

Companie italiana, producatoare de radiatoare de aluminiu, angajeaza o persoana pentru pozitia de Director de Productie pentru fabrica din Bucuresti.

Cerinte:

  • Studii superioare absolvite;
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani;
  • Background de lucru in industria metal-mecanica;
  • Limba engleza la nivel avansat;
  • Cunostintele de limba italiana constituie avantaj;
  • Bune cunostinte de operare PC: MS Office, Internet;
  • Persoana organizata, implicata, cu bune abilitati de negociere, relationare si coordonare.

Responsabilitati:

  • Coordonarea productiei;
  • Optimizarea proceselor de productie, achizitii, logistica, calitate, mentenenta;
  • Programarea productiei si a prioritatilor, a materialelor necesare si a livarii catre Italia;
  • Comandarea materialelor necesare productiei;
  • Creearea de proceduri care sa imbunatateasca fluxul in productie.
  • Planificarea productiei asigurand utilizarea eficienta a intregului personal din productie;
  • Stabilirea, conform structurii organizatorice, a sarcinilor si responsabilitatilor personalului din subordine.

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala.