Acest job nu mai este activ.

Director Centru Productie - Grupul City Grill

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante cu capital integral romanesc. Detine unele dintre cee mai cunoscute din locatii din Bucuresti apartinand brandurilor City Grill, Trattoria Buongiorno, Hanul Berarilor, Caru' cu bere, Hanul lui Manuc si Pescarus.

Suntem 1300 de angajati entuziasti, cu spirit de echipa avand in centrul preocuparilor noastre respectul pentru clientii nostri si calitatea mancarii.

Cautam o persoana cu spirit antreprenoriat, cu experienta in managementul specific industriei ospitalitatii si, nu in ultimul rand, in foarte bun lider de echipa.

Daca stii ca te potrivesti, te asteptam cu drag in echipa noastra! Trimite CV-ul tau la adresa

PROFILUL IDEAL

  • minim 3 ani experienta in industria ospitalitatii intr-o pozitie similara
  • cunostinte aprofundate ale principiilor de profitabilitate pentru unitate / centru de productie
  • experienta in construirea si urmarirea bugetului la nivel de unitate ( vanzari / cheltuieli)
  • capacitate de planificare, implementare si urmarire proiecte
  • abilitati de organizare, planificare si prioritizare
  • abilitati de lider. Managementul oamenilor - construirea echipei si motivarea oamenilor din subordine
  • competente de vanzare si negociere
  • atitudine pozitiva , abilitati superioare de comunicare si relationare interpersonala
  • cunoasterea pachetului Microsoft Office ( Outlook, Excel, Word si Power Point)
  • fluenta in vorbire si scriere in limbile romana si engleza
  • cunoastere sistemului HACCP

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI

  • coordonarea activitatii Centrului de Productie
  • coordonarea echipei din subordine
  • intocmirea si urmarirea bugetului unitatii
  • indeplinirea obiectivelor legate de profitabilitate  / productivitate / vanzare
  • stabilirea de parteneriate specific activitatii din unitate