Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Râmnicu Vâlcea

SC OLTCARN CONSTRUCT SA organizeaza concurs pentru ocuparea postului de Director Aprovizionare

Responsabilitati:

- Configurarea articolelor, retetarelor, furnizorilor si altori itemi in sistemul informatic de gestiune Micros Fidelio;
- Administrarea retetelor de lucru configurate;

- Inregistrarea tuturor actelor: facturi, transferuri, consumuri in programul de gestiune;
- Analiza si monitorizarea permanenta a costului marfii;
- Coordonarea activitatii de inventariere periodica/corectii;

- Inregistrarea inventarelor efectuate in departamentul alimentatie publica si arhivarea documentelor specifice departamentului;
- Participarea la auditurile de calitate din departmentul Food&Beverage;
- Participarea la intocmirea procedurilor si standardelor de lucru din departament;
- Intocmirea periodica de rapoarte de activitate pentru manager;
- Verificarea necesarelor zilnice si plasarea de comenzi catre furnizori;
- Intocmirea necesarelor pentru evenimentele organizate;

- Intocmirea dosarelor de consum pentru evenimentele organizate.

Cerinte:
Studii superioare finalizate.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.
Bune cunostinte de operare calculator: Word,Excel,programe de gestiune hoteliera-reprezinta un avantaj.
Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
Abilitati de comunicare si relationare, capacitate de analiza si sinteza, bun organizator, atentie la detalii, obiectivitate in luarea deciziilor, flexibilitate si deschidere la nou.

Oferta:
Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul Grupului Sofianu.