Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

  1. CALIFICARE / EXPERIENȚĂ/  CURSURI DE INSTRUIRE/ CUNOSTINȚE

Nivel de calificare si educație necesar:

-  Pregătire de bază: studii tehnice superioare (inginer mecani

Experiență:

  • Experiență profesională - minim 10 ani experiență în conducere servicii tehnice și/sau

administrative

Cunoștințe si aptitudini:

  • Permis auto categoria B
  • Cunoștințe operare PC
  • Microsoft Office Word , Microsoft Office Excel, Outlook
  • Cunoștințe limbi străine:  limba engleză, nivel mediu vorbit/scris
  • Exprimare clară, cursivă, literară
  • Aptitudini de comunicare, organizare a activității, negociere și lucru în echipă
  • Capacitate de sinteză, capacitate de coordonare a echipei
  • Spirit de inițiativă
  • Asumarea responsabilităților

  1. OBIECTIVELE POSTULUI
  • Asigură buna funcționare a echipamentelor, utilajelor și instalațiilor, parcului auto, concomitent cu menținerea unei calități corespunzătoare a mediului de lucru pentru angajați
  • Coordonează respectarea cerințelor legale  referitoare la securitatea și sănătatea în muncă
  • Propune proceduri de lucru, aplică și verifică respectarea procedurilor de lucru în cadrul Compartimentului Administrativ sau în cadrul întregii societăți (dacă este cazul)

  1. DESCRIEREA SARCINILOR SI ATRIBUTIUNILOR POSTULUI

  • Gestionarea și controlul activității de pază în cadrul firmei
  • Gestionarea și controlul activității de curățenie în cadrul firmei
  • Gestionarea și controlul activității de logistica (transport marfă și personal)
  • Gestionarea achiziționării materialelor consumabile de la Compartimentul Producție
  • Gestionarea și controlul bunei funcționări a parcului auto din dotarea firmei
  • Gestionarea și controlul bunei funcționări a echipamentelor tehnice (utilajelor) și instalațiilor
  • Gestionarea și controlul calității corespunzătoare a mediului de lucru
  • Gestionarea și controlul activităților de evidență a personalului
  • Gestionarea și controlul activităților legate de investiții în curs de derulare
  • Gestionarea resurselor financiare alocate Compartimentului Administrativ
  • Reprezentarea firmei in relațiile cu terții
  • Recrutarea, selectarea, integrarea și instruirea personalului din cadrul Compartimentului
  • Evaluarea personalului din cadrul Compartimentului Administrativ
  • Raportarea activității desfășurate către conducerea ROMIND
  • Cerințe legale referitoare la Securitatea și Sănătatea în Muncă