Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Blejoi

Obiectivul postului: ofera servicii de testare si diagnoza premium

Descrierea postului:

  • Asigura testare si diagnoza auto utilizand programele din dotare
  • Stabileste cauza posibila a defectului, gaseste solutia de rezolvare si executa reparatiile necesare, identificand corect necesarul de piese de schimb
  • Ofera consultanta privind modul de desfasurare a reparatiei si lucrarile ce sunt recomandate pentru remediere.
  • Verifica disponibilitatea pieselor inainte de inceperea reparatiilor
  • Asigurare suport tehnic tehnicienilor mecanici si electricieni

Cerintele postului:

  • Studii medii / superioare de specialitate autovehicule
  • Cunostinte tehnice aprofundate autovehicule
  • cunostinte limba engleza
  • organizat si ordonat
  • Permis de conducere
  • Experienta diagnoza auto minim 3 ani

Oferta (bonusuri si beneficii):

  • posibilitatea de dezvoltare a carierei intr- companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist
  • Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic
  • Mediu de lucru transparent bazat pe obiective
  • Pachet salarial  motivant
  • Programe de instruire profesionala