Detalii loc de munca

Dezvoltator IT

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Franceză - Mediu , Engleză - Avansat
Adresa
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Posturi disponibile
1

Căutați provocări tehnice îndrăznețe și un mediu tehnologic bogat?

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea aplicațiilor în limbajul VueJS / NodeJS;
  • Gestionarea stivelor de server;
  • Testarea înainte de livrare cu echipa asigurând implementarea clientului;
  • Sprijin pentru echipa de implementare în integrarea pachetului software în mediul Clientului;
  • Redactarea și actualizarea documentației tehnice;
  • Raportarea;

Cerinte:

  • Cunostinte in VueJS / NodeJS ;
  • Cunostinte in JavaScript;
  • Cunostinte in Docker;
  • Cunostinte in Microsoft/Android/Linux;
  • Administrarea sistemelor și rețelelor
  • Autonomie și pro-activitate ;
  • 1-3 ani de experienta in dezvoltarea de software, in proiecte diverse ;
  • Comunicare eficienta cu focus pe solutii si aptitudini de lucru in echipa;
  • Pasiune pentru construirea de solutii de calitate mare;
  • Dorinta de a invata si a dezvolta noi aptitudini.