Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Candidatul ideal

Ne dorim de la tine sa:

- Ai experienta in domeniu sau sa fii pasionat(a) de amenajari interioare

- Ai cunostinte de desen tehnic sau poate chiar proiectare in mediul digital

- Stii sa vorbesti frumos, corect si sa te faci placut prin discurs

- Fii proactiv si creativ

Ne-ar bucura daca:

- Ai o atitudine pozitiva si stii sa zambesti

- Esti un bun manager al timpului de care dispui, pentru ca lipsa organizarii eficiente a timpului inseamna timpi, energie si resursa pierduta

- Esti dispus(a) sa inveti. Daca nu inveti, nu cresti, daca nu cresti, firma nu creste și nu putem dezvolta posibilitatile de avansare ale personalului

- Esti spontan(a) – ai abilitatea de a lucra sub presiune, de a gasi solutii rapide si nu te blochezi in situatii de criza

- Esti dispus(a) sa lucrezi ocazional peste program (nu ca obicei) si bineinteles, in schimbul unei remuneratii. Aceste situatii pot aparea la livrarile de marfa sau montaje.

- Stii sa citesti cu usurinta un desen tehnic

- Studiile de specialitate reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Vei mentine o atitudine pozitiva și prietenoasa fața de clienti si membrii echipei (colegilor)
- Vei vinde activ produsele și serviciile pe care le avem in portofoliu - Vei oferi consultanta clientilor in ceea ce privește mobilarea, utilarea si accesorizarea bucatariei pentru o functionalitate maxima a acesteia

- Vei prelua informatiile necesare pentru proiectul de mobilare a bucatariei.

- Vei intocmi proiectul initial pe baza caruia se vor purta discutiile ulterioare cu beneficiarul

- Vei purta discutiile de consultanta si vanzare cu beneficiarii, pe baza proiectului initial si a informatiilor primite de la acestia

- Vei trimite comenzile pentru furnizori (electrocasnice si obiecte sanitare, blaturi, corpuri iluminat) catre colegul/colega care va centraliza saptamanal aceste comenzi

- Vei trimite comenzile de mobilier si vei pastra comunicarea cu furnizorul pe baza acestora pana la livrare

- Vei receptiona marfa in baza comenzilor facute

- Vei comunica cu persoana insarcinata cu programarea montajelor la beneficiari pentru stabilirea celor mai bune termene de montaj atat pt beneficiar cat si pentru firma

- Vei menține ordinea și curățenia în magazin și în spațiul de lucru

- Vei folosi corect și în bune condiții showroomul si aparatura pusa la dispozitie

- Calitatea serviciilor este prioritara!

Ce oferim?
- Salariu atrăgător + bonusuri + alte beneficii
- Contract de muncă
- Șef bun, înțelegător si care te va sprijini sa cresti si sa te dezvolti odata cu firma
- Atmosferă de lucru plăcută
- Mediul necesar pentru dezvoltare personală

Descrierea companiei

Kitchen Tailors este un reprezentant al fabricilor de mobilier de bucatarie Bauformat-Burger din Germania, bucatarii prezente pe piata din Romania inca din 1999.

Ce facem noi? Luam masurile clientilor care ne trec pragul si croim bucataria ideala din punct de vedere estetic si functional, pentru viitorii nostri beneficiari.

Proiectam si oferim consultanta pt mobilarea bucatariei. Vindem mobilier de bucatarie, insa putem oferi solutia completa pentru amenajarea bucatariei: electrocasnice, obiecte sanitare, blaturi, solutii de contrablat, corpuri de iluminat, mese si scaune.

Daca ti-am starnit interesul si vrei sa cresti alaturi de noi, contacteaza-ne:

  • email:
  • telefon:

Te asteptam sa ne cunoastem mai bine!