Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

SANEX ., cu sediul în Cluj-Napoca, de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice (gresie si faianta) din Romania, producator al brandului CESAROM,  parte a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza:

DESIGNER - DEPARTAMENT MARKETING

Daca ai:

  • Experienta in domeniu – minim 2 ani;
  • Cunostinte PC (Microsoft Word, Excel, Power Point) – nivel avansat;
  • Cunostinte de utilizare Adobe Photoshop, CorelDraw/Adobe Illustrator – nivel avansat;
  • Cunostinte limba engleza – nivel mediu/avansat;
  • Simt artistic dezvoltat;
  • Atitudine proactiva, cu initiativa, dinamica, orientata spre rezultate;
  • Spirit de echipa.

Care sunt responsabilitatile tale?

  • Realizarea logo-urilor, template-urilor, brandbook-urilor, prezentarilor;
  • Realizarea cataloagelor, brosurilor, pliantelor, etichetelor, materialelor promotionale;
  • Realizarea design-urilor ambientale;
  • Executia schemelor de placare dupa dimensiuni pentru magazinele de prezentare;
  • Creerea si  optimizarea SEO a imaginilor, textelor postate pe Facebook, G+, Pinterest;

Ce iti oferim?

  • Pachet salarial competitiv;
  • Decontarea transportului;
  • Posibilităţi de dezvoltare profesionala;
  • Oportunitatea de a-ti construi o cariera, de a achizitiona abilitati transferabile.

Suna interesant?

Poţi aplica direct la acest anunt sau pe site-ul companiei.