Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

84 Strada Câmpului, Cluj-Napoca; 300 Strada Avram Iancu, Florești

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Florești

Dennver cauta noi colegi pentru depozitele de materiale de constructii din cele doua locatii: Cluj-Napoca (Dennver Comimpex), Floresti (DennverProfi).

Responsabilitati

- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- oferirea de informatii de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul de materiale de constructii;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

Cerinte :

- Conditie fizica buna;

- Orientare catre client, amabilitate si atitudine pozitiva;

- Reprezinta avantaj: Cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si aluminiu, a materialelor de constructii (gleturi, tencuieli, tevi, adevizi, profile gips carton, polistiren + termosistem, etc) si experienta in comert;

Beneficii oferite:

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.