Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Curtea de Argeș

Candidatul ideal

- absolvent studii medii - obligatoriu;
- studii superioare tehnice /economice constituie un avantaj
- cunostinte e-commerce, PC si MsOffice ( Word, Excel) nivel mediu
- limba engleza nivel mediu
- minim 6 luni experienta de lucru;
- foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

- Preluare comenzi, facturare, evidente stoc, evidenta plati client
- intocmirea facturilor pe baza comenzilor primite de la agenti sau clienti
- intocmirea facturilor de retur
- arhivarea si indosarierea facturilor cat si a tuturor celorlalte documente
- incasarea numerarului de la clienti
- intocmirea documentelor de insotire a marfii (AWB-uri curier, avize, garantii etc.)
- activitati de copiere, scanare documente
- evidenta de gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum;
- contacteaza clientii, preia comenzile, retururile si le introduce in sistemul de operare;
- este responsabil de preluarea apelurilor de la clienti si de solutionare sau redirectionare a oricarei solicitari primite de la clienti;
- este responsabil de monitorizarea achizitiilor clientului / statusului livrarii