Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Florești

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, denumita DennverProfi.

Cerinte :

- Permis de conducere categoria B obtinut de minim 3 ani;

- Experienta in transportul de marfuri, fara evenimente rutiere;

- Cazier curat;

- Reprezinta avantaj: cunoasterea produselor specifice depozitului de materiale de constructii;

- Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi;

Responsabilitati :

- Transportul de marfa la clienti conform planificarilor zilnice;

- Transportul de marfa de la furnizor;

- Preluarea / predarea documentelor specifice;

- Intretinerea masinii din dotare si semnalarea oricaror nereguli / defectiuni;

- Deservirea clientilor din depozitul de materiale de constructii;

Oferta :

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.