Detalii loc de munca

Delivery Manager

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Job partial remote (timpul de lucru se va imparti intre remote si sediul companiei)
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Salariu net pe luna
1900 - 2000 €
Posturi disponibile
1

Clientul nostru din Marea Britanie își extinde echipa și caută un Delivery Manager care să coordoneze echipa din România.

Sunt o Agenție de marketing și un partener Microsoft Gold cu oferte unice când vine vorba de marketing și date, acționând cu mândrie ca o punte între echipele de marketing și tehnologie. Oferă de soluții de date integrate, campanii de achiziție și retenție pentru unele dintre cele mai recunoscute mărci din lume. Misiunea lor este – de a transforma datele în profit – prin combinarea tehnologiei, strategiei si perspectivei.

Cu sediul în Marea Britanie, echipa este formată din peste 120 de oameni de știință în date, ingineri, strategi în tehnologie și experți în marketing.

Livrează proiecte prin platforma proprie - Orbit. Acest model de implicare agil, bazat pe sprint, cuprinde faze distincte, iterative în intervale de timp, pentru a se asigura că soluțiile sunt livrate conform specificațiilor convenite, conform bugetului și la timp.

Cine sunt ei?

După cum am mai menționat, sunt o Agenție de marketing ce găzduiesc o echipă de oameni pasionați pentru a oferi un marketing uimitor celor mai cunoscute mărci. Creează un mediu de lucru dedicat, distractiv, de susținere și întreține mereu curiozitatea. Ei iubesc diferența. Opiniile diferite și gândirea diferită oferă o abordare diferită - nu vor să fie la fel ca toți ceilalți. Își doresc o echipă cu mult caracter, căreia nu le este frică să provoace și să-și facă vocea auzită. Dacă acest lucru sună atrăgător, vino să lucrezi cu ei!

Ce responsabilități vei avea?

Vei acționa ca lider al echipei din România și vei ajuta la îndepărtarea obstacolelor din activitatea lor.

Te vei asigura că orice problemă cu echipa din România este transmisă echipei din Marea Britanie și vei ajuta la coordonarea oricăror îmbunătățiri și decizii care necesită implementare.

Te vei asigura că livrarea soluțiilor către client este de înaltă calitate, la timp și conform bugetului.

Efectuarea elementelor de bază ale managementului de proiect – SOW-uri - activitățile specifice proiectului, administrare, comunicarea cu clienții, resurse, planificare de proiect, actualizări ale informațiilor de management și raportare.

Îndeplinește sarcinile Scrum Master după caz – managementul obiectelor de lucru.

Căutăm:

5 ani de experiență în Delivery Management, ideal de la o agenție de marketing/digitală, o casă de software sau consultanță.

Experiență managementul proiectelor (Delivery Foundation) – planificare, buget, risc.

Abilități de conducere Scrum Master cu experiență în gestionarea echipelor, eliminarea impedimentelor, finisarea operațiunilor, depășirea și rezolvarea problemelor.

Azure DevOps / Jira – experiență practică.

Alte cerințe:

Experiență în management

Gestionarea vânzărilor, forță de vânzare

Scrum Master

Kanban / SixSigma / Lean

Prince2

MSP

Pentru a aplica la acest post trebuie să vorbești bine engleza și să fii la o distanță apropiată de București. Rolul va fi la distanță timp de 6 luni până când biroul se va deschide în București și apoi, în mod ideal, vei lucra la fața locului câteva zile pe săptămână.

Abia așteptăm să îți spunem mai multe despre această oportunitate, așa că te rog să aplici la job pentru a afla mai multe detalii!

Beneficii acordate

Conditii de lucru
Posibilitatea de a lucra remote
Dezvoltare
Cursuri de dezvoltare personala