Acest job nu mai este activ.

Sofer profesionist INTRACOMUNITAR-CAMION NOU

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Sc Stokker Logistics (Rozatti) SRL angajeaza sofer autocamion pentru transport intern, international si pentru comunitate.

Candidatul ideal:

-permis conducere C E

-experienta in transport minim 12 luni

-atestat profesional pentru transport marfa

-card digital pentru tahograf

Descrierea postului/Responsabilitati:

•Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;

•Minimalizarea cheltuielilor de transport;

•Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare -Regulamentul;

•Asistarea la incarcarea marfurilor in camion cu respectarea prevederilor legale (greutatea totala si pe axe, etc.)

Beneficii Oferite:

Pachet salarial competitiv, cu plata, intotdeauna, la timp;

•Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;

•Masini noi, euro 6.

Societatea noastra, este o firma cu traditie, activand in domeniul transporturilor rutiere internationale de marfuri din anul 1997.

Societatea dispune de o flota compusa din autocamioane marca VOLVO, MAN, MERCEDES, fabricatie